- Master Service-

Montaż Instlacji gazowej
Jelenia Góra

Montaż instalacji gazowej dla Twojego

Domu

montaz1

Montaż

Instalacji gazowej

centrum serwisowe master serwis

Montaż instalacji gazowej w budynku wymaga wielu formalności. Podstawą jest projekt sporządzony przez uprawnioną do tego osobę. Konieczne jest też pozwolenie na montaż tej instalacji, dokumenty potwierdzające własność budynku oraz opinia kominiarska. Każda nowa oraz taka która była wyłączona z użytku na co najmniej 6 miesięcy wymaga przeprowadzenia próby szczelności. Z takiego procesu sporządzany jest protokół a jeśli pomiary z próby są prawidłowe wówczas następuje odbiór techniczny instalacji gazowej. Instalacja gazowa wymaga regularnych przeglądów.

-Master Service-

Master Service zajmuje się montażem instalacji gazowych w budynkach różnorodnego przeznaczenia. Pomagamy załatwić wymagane formalności związane z montażem a także posiadamy uprawnienia do sporządzania projektu.
Przeprowadzamy również:

Master Service zajmuje się  montażem instalacjami gazowymi w budynkach jedno i wielorodzinnych oraz przemysłowych a także użyteczności publicznej.
Wykonujemy montaże instalacji gazowej  między innymi na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, Świeradowa  Zdrój, Gryfowa Śląskiego i innych miejscowości.

-Master SErvice-

Potrzebujesz montażu instalacji gazowej?

Skontaktuj się z nami teaz